Ataşehir İkinci El Eşya

Maltepe Spot Eşya Alan Yer

Maltepe Spot Eşya Alan Yer

Maltepe ikinci el eşya alım satım sektöründe, İstanbul’da çok önemli yerde yer alan bir ilçedir, Maltepe’de ikinci el eşya alan yerler genellikle Küçükyalı ve civar mahallelerinde dir.

Maltepe,  İstanbul’un her ilçesi gibi çok hızlı gelişen ilçelerinden birisidir, bu ilçede çok sayıda üniversite ve yüksek okullar olması da Maltepe’ye değer katmaktadır, ilçede nüfus sayısı çok olduğu için alışveriş yerleri de bu kalabalıktan hakkına düşen payı almaktadır, bunun yanı sıra taşınma ve göç olayı da bu ilçede çoktur.

Maltepe de nüfusun çok kalabalık olması ikinci el eşya sektörün de de trafiği olumsuz yönde etkilemektedir, ama Maltepe’de  ikinci el eşya alım satım konusunda esnafa çok yararı dokunmaktadır. Bizde 2. El eşya alım satımı yapanlar olarak İstanbul’un bir çok ilçesinde olduğu gibi Maltepe ikinci el eşya mağazamızla hizmet vermekteyiz, sizin de satmak istediğiniz veya almak istediğiniz, ihtiyacınız olan eşyalarınız varsa bize ulaşabilir bu eksiğinizi kısa sürede temin edebilirsiniz, peki biz ne satarız ne alırız!  Maltepe ikinci el eşya denildiğinde sadece ev eşyasının yanı sıra ikinci el ofis mobilyası, 2. El beyaz eşya, ikinci el restoran malzemeleri ve bu bir kaçıdır.

İletişim adresimiz şöyledir: Rüştü Sarp Cad.  No:6 Küçükyalı 34840 Maltepe / İstanbul

0216 / 388 43 28

0532 374 61 49

0532 392 57 50