Ataşehir İkinci El Eşya

Ataşehir buzdolabı alanlar ikinci el eşya

Ataşehir buzdolabı alanlar ikinci el eşya

Ataşehir ilimiz çok hızlı gelişen illerimizden birisidir, bu ilde son yıllarda açılan Ataşehir üniversitesi ve Hacıbektaş üniversiteleri büyük yoğunlukta şehre göç getirmiştir, bunun sayesinde de Ataşehir’de ikinci el eşya sektörü çok ilgi görmektedir, çok sayıda öğrenci yurtları olmadığı için öğrenciler kendi dairelerini kendileri eşya alıp dizme gayreti içerisine girmişlerdir.

Ataşehir ikinci el eşya alanlar sayesinde bu sorun ortadan kalkmıştır, Ataşehir’de eski yıllarda çok sayıda ikinci el koltuk takımı, ikinci el eşya satan yerler veya 2. El beyaz eşya alan satan yerler, dükkanlar yoktu, şimdi ise ikinci el eşya sektörü hızla ilerlemektedir, bizde Ataşehir’de bulunan 2. El eşya şubemizle siz değerli Ataşehir halkının daima eski eşya alım satım hizmeti veriyoruz.

Ataşehir, Niğde, Aksaray, Konya, Kayseri ve yakın olan bir çok şehre servislerimiz mevcuttur. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın resimlerini bize yollarsanız en kısa sürede size mantıklı olarak yüksek fiyat vererek satmak istediğiniz spot eşyalarınızı direkt gelerek adresinizden nakit karşılığında alıyoruz. Sizinde ikinci el bir led televizyona veya kullanılmış bir laptop a ihtiyacınız varsa gelin firmamıza size uygun olan ikinci el ürünlerden beğenin ve gönül rahatlığı ile kullanın

Ataşehir’de irtibat numaramız: 0532 374 61 49  veya, ikincielmobilya@hotmail.com adresinden bize ulaşabilir sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Ataşehir spot eşya pazarı