Ataşehir İkinci El Eşya

Ataşehir 2. El Eşya Mağazaları

Ataşehir 2. El Eşya Mağazaları

İstanbul’da yıllardır ikinci el eşya sektörü çok talep gören bir sektördür, bu sektörde çok daha iyi ve başarılı olmak için firmamız, ikinci el eşya konusunda istikrarlı bir şekilde çalışmaktadır. Hiç kimse sanmasın ki 2. El eşya denildiğinde eski, kirli, modası geçmiş ve kullanılmaz durumda eşyalar gelir, kesinlikle katılmıyorum ve bu anlayışı red ediyorum, çünkü ikinci el eşya, hurda vs. çöpe atılacak ürünler değildir, İstanbul’da bu sektörde hizmet vermekteyiz, ve bir çok semtte ikinci el eşya mağazalarımız vardır, 20 milyon insanın yaşadığı bu mega kentte, evlenen, ayrılan, yeni ev dizen öğrenci arkadaşlarımız, oturduğu evden daha büyük evlere taşınan arkadaşlarımız, sürekli ikinci el eşya alım satım içerisinde bulunmaktadırlar, bu eşyalar şöyle sıralanabilir; ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el koltuk takımı, ikinci el oturma gurupları, ikinci el ofis mobilyası, 2. El çekyat, ikinci el müzik seti, ikinci el sehpa takımı, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el yatak odası takımı, ikinci el banyo dolabı, ikinci el klima, 2. El kombi ve bunun gibi insanların ihtiyacı olan bütün her şey elimizde mevcuttur.

Evde arkadaşımla ikinci el eşya mağazasından aldığım samsung 102 ekran led televizyonla Fenerbahçe- Galatasaray derbi maçını izlerken Selçuk inan’ın frikikten attığı gole arkadaşın sevinirken ikinci el eşya mağazasından aldığımız 2. El koltuğun üzerinde, arkadaşımla kucaklaşmamız ap ayrı bir mutluluk.

Geçen günlerde erkek kardeşime kız istemeye gittiğimizde, gelin kızımızın bize ikinci el eşya mağazasından almış olduğu fincan takımları ile getirdiği kahve çok güzel di ayrıca fincanları çok beğendim, ve bu kahvenin fatih kral mobilya dan alınmış olması apayrı bir güzellikti, ve kızın babasının erkek kardeşime hangi sektördesiniz dediği zaman kardeşimin mutlulukla: efendim ikinci el eşya mağaza işletiyorum, ikinci el eşya alıp satıyoruz, 2. El betaz eşya alıyoruz, ikinci el koltuk takımı vs. alıp satımı ile ilgileniyoruz demesi kızın babasına ayrı bir güven verdi, çünkü bu 2. El eşya sektörü hiç bitmeyecekti. Ve kızın babasının o büyük kararı verirken, kızımı 2. El eşya alıp satan birisine vermeyip te kime vereceğim demesi, ikinci el eşya sektöründe devrim yaratmıştır. Darısı bütün bekarların başına, ayrıca Ataşehir’de bekar olan evlenecek arkadaşlarımızı bu alışverişe davet ediyoruz.